Biz Kimiz ?

Kazanç Teknoloji, teknoloji dünyasında birçok yeniliğe imza atmış, Arge ve İnovasyon süreçlerini kendi ekibi ile birlikte en üst düzeye çıkarmayı başarmış bir şirkettir.

Türkiye’de ve Dünya’da şirketlere özel mobil,web ve masa üstü yazılımlar gerçekleştirerek kobi müşterilerinin kazançlarını en üst seviyede tutmaktadır.

20 yıl üzerinde çalışılan Kazanc NET projesi; Kazanc Kobi Müşterilerinin Arama Motoru aktifliklerini sağlama, Dijital Reklam Ağlarını oluşturma, Ürün yada Hizmet Tanıtımlarını Gerçekleştirme ve Sosyal Medya Aktivitelerini  oluşturarak sağlanan geliri Kazanc NET iş ortaklarına dağıtmaktadır.
Kazanc NET olarak;
Misyonumuz: Sunduğumuz hizmetler ile Arge faaliyetlerinin,inovasyonun ve teknolojik olarak üretimin desteklendiği, doğrudan girişimciliğinn ve ekonominin yükseldiği ekosistem olmaktır.
“İş Ortaklarımız ile birlikte insanlığa kazanç sağlayacak bilimsel ve teknolojik yeniliklerin öncüsü olmaktır."

Vizyonumuz: İnovasyon ve ekonomik gelişim için yeni modeller oluşturarak, yüksek yaşam standartlarına sahip ulusal iş ve ticaret merkezi tasarlayarak ve fikirleri hızla ürüne ve markaya dönüştürerek Uluslararası arenada tanınan ve saygın bir marka olmaktır.
“Kazandıracak fikirlerin ve projelerin gelişimine ortam sağlayarak Dünya’nın en çok kazandıran projesi olmak."

Değerlerimiz:
Güvenilirlilik
Müşteri odaklı hizmet anlayışı
Güleryüz
Sorumluluk anlayışı
Etik değerlere sonuna kadar bağlılık
Sürekli gelişim
Ekip çalışması
Yüksek teknolojiyi hayata kolaylaştırmak için kullanmak.

“ 1997 yılından bu güne teknoloji bize sorulur. ”