Sıkça Sorulan Sorular

KAZANC NET NEDİR ?
KAZANÇ NET BİR KAZANC SYSTEM PROJESİDİR VE KAZANÇ TEKNOLOJİ ŞİRKETİNE AİTTİR.
TANIM OLARAK İSE KAZANÇ NET; DİGİTAL MARKETİNG (DİJİTAL PAZARLAMA) SİSTEMLERİ OLAN NETWORK MARKETİNG (AĞ PAZARLAMA) , AFFİLATE MARKETİNG ( SATIŞ ORTAKLIĞI İLE PAZARLAMA ), CONTENT MARKETİNG (İÇERİK PAZARLAMA – TANITIM MAKALESİ YAZARLIĞI), ADVERTİSİNG MARKETİNG ( REKLAM PAZARLAMA ), VİRAL MARKETİNG (VİDEO YOLU İLE PAZARLAMA) METHOTLARINI TEK ÇATI ALTINDA TOPLAYAN VE İŞ ORTAKLARINA NÖRO MARKETİNG YÖNTEMLERİ İLE EĞİTİMLERİNİ VEREN TEK SİSTEMDİR.
KAZANÇ NET SİSTEMİ İLE 12 FARKLI ŞEKİLDE KAZANÇ SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

KAZANC NET’ İN AMACI NEDİR ?
KAZANÇ NET’ İN AMACI; DÜNYADA Kİ SATIŞ VE PAZARLAMA VE REKLAM AĞ YAPISINI FİZİKSEL OLARAK KURMAK. OLUŞTURULAN AĞ YAPISI İLE BİRLİKTE İŞ ORTAKLARINA SÜREKLİ GELİR SAĞLAMAK.
KAZANC NET’ İN HEDEFLERİ NELERDİR ?
2019 YILINDA TÜRKİYE,KIBRIS, AZERBAYCAN,GÜRCİSTAN,TÜRKMENİSTAN,ÖZBEKİSTAN,KAZAKİSTAN,UKRAYNA VE RUSYA ÜLKELERİNDE RESMİ ŞİRKET VE OFİSLERİNİ KURARAK 1.000.000 İŞ ORTAĞINA ULAŞMAK.
2019 YILINDA ALMANYA,İSVİÇRE,POLONYA,LİTVANYA,MOLDOVYA VE DUBAİ ÜLKELERİNDE RESMİ ŞİRKET VE OFİSLERİNİ KURARAK 10.000.000 İŞ ORTAĞINA ULAŞMAK.
KAZANC TECHNOLOGY TARAFINDAN  YERLİ SERMAYE VE MİLLİ, YENİ NESİL REKLAM ORGANİZASYONUNU TÜM DÜNYADA UYGULAMAK.
2026 YILINA KADAR TEK MERKEZDEN YÖNETİLEN 1 MİLYAR WEB SİTESİ İLE BİRLİKTE
GUİNNES REKORLAR KİTABINA GİRMEK.

KAZANC WEB’ İN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?
•TEKNOLOJİ İLETİŞİM BAŞKANLIĞI YER SAĞLAYICILARI FALİYET BELGESİ YÜKÜMLÜLÜKLERİNİ YERİNE GETİRMEKTEDİR.
•TÜRKİYE (KENDİ LOKASYON MERKEZİ), ALMANYA,FRANSA VE AMERİKA MERKEZLİ DATA CENTERLAR DA BULUT TEKNOLOJİ İLE DONATILMIŞ VERİ SAKLAMA HİZMETLERİ VERMEKTEDİR.
•%99 UPTİME GARANTİSİNE SAHİPTİR.
DDOS VE BOTNET ATAKLARINA KARŞI FİREWALLLAR VE YERLİ ÜRETİM YAZILIMLARIMIZLA SUNUCU GÜVENLİĞİ SAĞLANMAKTADIR.

KAZANC NET NASIL ÇALIŞIR?
WWW.KAZANCNET.COM SİSTEMİ ÜZERİNDEN (SİZE TAVSİYE EDEN İŞ ORTAĞININ İD’ Sİ İLE BİRLİKTE) SİZE UYGUN WEB PAKETİNİ SEÇEREK KAYIT OLURSUNUZ.
KAYIT İŞLEMİ SIRASINDA SEÇTİĞİNİZ WEB PAKETİNİN BEDELİNİ İSTER NAKİT (HAVALE-EFT), İSTER KREDİ KARTI (1-12 TAKSİT) İMKANI İLE ÖDEMESİNİ GERÇEKLEŞTİRİRSİNİZ.
SÖZLEŞMENİZ KAYIT ESNASINDA VERİLEN MAİL ADRESİNİZE GELİR.SÖZLEŞMENİN YAZICIDAN ÇIKTISINI ALIR İMZALARSINIZ. 1 ER NÜSHASI SİZDE KALMAK SURETİ İLE SÖZLEŞMEYİ SCANNİER EDEREK YADA FOTOĞRAF ÇEKEREK ŞİRKET ADRESİNE GÖNDERİRSİNİZ.
15 GÜNLÜK İADE SÜRECİNİN DOLMA SÜRECİ BAŞLAR. 15 GÜN İÇERİSİNDE KAZANC PANELİNİZE GİRİŞ YAPAMAZSINIZ.
15 GÜNLÜK İADE SÜRECİ DOLDUKTAN SONRA KAZANC PANELİNİZ AKTİF HALE GELİR VE SAATLİK AKTİF KAZANÇLARINIZ BAŞLAR.
14. GÜN ADINIZ SOYADINIZ’A ALINMIŞ DOMAİN İLE WEB SİTE BİLGİLERİ MAİL ADRESİNİZE GÖNDERİLİR.
EĞİTİM PORTALLARIMIZ OLAN KAZANCFORUM.COM VE KAZANCAKADEMİ.COM BİLGİLERİNİZ MAİL ADRESİNİZE GÖNDERİLİR.

KAZANC NET YASALMIDIR?
KAZANC NET PROJESİ; ULUSAL TİCARET KANUNLARI, TÜRK TİCARET KANUNLARI, ULUSAL ANAYASA VE TÜRKİYE CUMHURİYETİ ANAYASA KANUNLARININ İLGİLİ MADDELERİNE GÖRE TASARLANMIŞ BİR SİSTEMDİR VE % 100 YASAL BİR SİSTEMDİR.

KAZANC NET GÜVENİLİRMİDİR?
KAZANC NET 256 BİT SSL GÜVENLİK SERTİFİKALARI VE KAZANC TECNOLOGY ARGE EKİBİ TARAFINDAN GELİŞTİRİLMİŞ ÜST DÜZEY GÜVENLİK YAZILIMLARI İLE DONATILMIŞ BİR SİSTEM OLDUĞUNDAN % 100 GÜVENİLİR BİR SİSTEMDİR. BİLGİLERİNİZ 3. KİŞİLER İLE ASLA PAYLAŞILMAZ.

KAZANC NET’TE PARA İADESİ VARMIDIR?
KAZANC NET PROJESİNDE TÜKETİCİ KANUNLARININ İLGİLİ MADDELERİ GEREĞİNCE 14 GÜN İADE POLİTİKASI GÖZETİLMEKTEDİR.
ADINIZ SOYADINIZ AİT SİZE ÖZEL DOMAİN ADRESİ BEDELİ 10 USD (K.D.V. DAHİL) VE DOMAİNİNİZE ÖZEL LİSANSLANAN TEMA LİSANSI BEDELİ 50 TL (K.D.V. DAHİL) ÜCRETLERİ KESİNTİYE UĞRATILARAK GERİYE KALAN BEDEL 30 GÜN İÇERİSİNDE İADE EDİLİR.
14 GÜN SONRA HİÇBİR İADE İŞLEMİ GERÇEKLEŞMEZ.

KAZANC  BAYİ KİMDİR?
KAZANC SYSTEM PROJELERİNDEN BULUNDUĞU ŞEHİRDE Kİ CİRODAN GELİR SAĞLAYAN VERGİ LEVHASINA SAHİP TÜZEL VEYA BİREYSEL ŞİRKETLERDİR.
O ŞEHİRE YADA O ÜLKEYE AİT KAZANC SYSTEM PROJELERİNE AİT GELİRLERİ FRANCHİSİNG MODELİNE GÖRE GELİR SAĞLAMAKTADIR. ( Kazanc Bayi olmak istiyorsanız www.kazancbayi.com adresini ziyaret ediniz.)

KAZANC NET İŞ ORTAĞI KİMDİR?
KAZANC SYSTEM PROJELERİNE DAHİL OLAN, AĞ PAZARLAMA YÖNTEMİ İLE TAKIM KURAN VE TAKIMI İLE BİRLİKTE KAZANÇ SAĞLAYAN BİREYSEL KİŞİLERE VERİLEN ÜNVANDIR.
İŞ ORTAKLARIMIZ; KAZANC SYSTEME AİT OLAN KAZANÇ MODELİ İLE HEM BİREYSEL HEMDE TAKIMSAL OLARAK KAZANÇ ELDE EDERLER.
KAZANC SYSTEM’E AİT OLAN 101 PROJENİN HEPSİNE DAHİL OLMA HAKLARI MEVCUTTUR.

NEDEN KAZANC NET’TE OLMALIYIM?
ASLINDA BU SORUYU SADECE NEDEN KAZANC NET’ TE OLMALIYIM OLARAK SORMAK BİRAZ YANLIŞ.
KAZANC SYSTEM’İN 101 PROJESİNİN İLK PROJESİ KAZANC NET’E DAHİL OLUYORSUNUZ. YANİ DİJİTAL PAZARLAMA DÜNYASININ SOSYAL HAYAT İLE ENTEGRE OLMUŞ HALİ SOSYAL TİCARET DÜNYASINA DAHİL OLMAKTASINIZ.
SİZE SAYISIZ SEBEP SUNARAK SAYFAYI DOLDURABİLİRİZ AMA SADECE SLOGANIMIZI TAKİP ETMENİZİN YETERLİ OLACAĞINI SANIYORUZ.
“DÜNYA’DA KAZANMAYAN KİMSE KALMAYACAK”

KAZANÇ NET’TEN NEDEN WEB SİTESİ ALMALIYIM?
ÇÜNKÜ DİJİTAL DÜNYA’DA YERİNİZİ ALMALISINIZ.
ÇÜNKÜ KAZANC NET WEB SİTELERİ C CLASS İP VE SİZE ÖZEL SEO DNS YAPISINA SAHİPTİR.
ÇÜNKÜ ARAMA MOTORLARI OPTİMİZASYONU DEĞERLERİNİ EN ÜST DÜZEYDE KODLANMIŞ, RESPONSİVE (MOBİL UYUMLU) TEMAYA SAHİP WEB SİTESİNE SAHİP OLACAKSINIZ.
ÇÜNKÜ HİÇBİR KOD VE TASARIM BİLGİSİNE SAHİP OLMANIZA GEREK YOK, HAZIR OLARAK TESLİM EDİYORUZ. FACEBOOK KULLANIR GİBİ KULLANIYORSUNUZ.
ÇÜNKÜ BU WEB SİTELERİ HİÇBİRŞEY YAPMASANIZDA SİZE SAATLİK KAZANÇ SAĞLIYOR.
ÇÜNKÜ ÇÜNKÜ ÇÜNKÜ DİYE MADDELER EKLEME GEREKSİNİMİ DUYMUYORUZ.ÇÜNKÜ SOSYAL TİCARET DÜNYASINA ADIM ATACAĞINIZ YER..!!

KAZANC NET’E NASIL DAHİL OLABİLİRİM?
https://www.kazancnet.com YADA https://panel.kazancnet.com ADRESİMİZDEKİ KAYIT FORMUNU DOLDURARAK. SİSTEME KAYIT OLMAK İÇİN BİR SPONSOR İŞ ORTAĞINIZA İHTİYACINIZ OLACAK, EĞER SPONSOR İŞ ORTAĞINIZ YOK İSE WWW.KAZANCNET.COM ADRESİMİZDE İLETİŞİM BUTONUNDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

KAZANC NET’E DAHİL OLMAM İÇİN NELER GEREKLİ?
ÖNCELİKLE KAZANC NET PROJESİNİ BİR İŞ OLARAK GÖRMENİZ VE EĞİTİME AÇIK OLMANIZ GEREKLİ.
VE SPONSOR BİR İŞ ORTAĞI İLE BELİRLEDİĞİNİZ WEB PAKETİ BEDELİNE SAHİP OLMANIZ GEREKLİ.
BAŞKA HİÇBİR ŞEY İSTEMİYORUZ.

KAZANC NET’TEN NASIL KAZANC ELDE EDERİZ?
KAZANC NET’TEN 12 FARKLI ŞEKİLDE KAZANÇ ELDE EDEBİLİRSİNİZ.
1. SAATLİK SABİT KAZANÇ ELDE EDERSİNİZ.
2. WEB PAKETİMİZİ TAVSİYE EDEREK TAKIM SATIŞ KAZANCI ELDE EDERSİNİZ.
3.TAKIMINIZDA OLAN TAKIM ARKADAŞLARINIZI ARTTIKÇA KARİYER KAZANÇLARI ELDE EDERSİNİZ.
4. WWW.KAZANCMAKALE.COM ADRESİNE İD’NİZ İLE GİRİŞ YAPTIĞINIZ DA VERİLEN GÜNLÜK <İÇERİK TANITIM MAKALE (YAZILARINIZI)> YAZARAK KAZANÇ ELDE EDERSİNİZ.
5. WWW.KAZANCNETWORK.COM ADRESİNDEN VERİLEN İD’NİZ İLE GİRİŞ YAPTIĞINIZDA, TANITTIĞINIZ ÜRÜN YADA HİZMET İÇİN OLUŞTURULAN SATIŞ LİNKİNDEN DOĞAN SATIŞ İŞLEMLERİ İÇİN KAZANÇ SAĞLARSINIZ.
6. WWW.KAZANCTUBE.COM ADRESİNE ÜRÜN YADA HİZMET TANITIM VİDEOLARINIZI YÜKLEDİĞİNİZDE, ONAYLANAN VİDEOLARINIZ İÇİN DAKİKA BAŞINA 1 TL KAZANIRSINIZ.
7. WWW.ADKAZANC.COM ADRESİNDEN VERİLEN İD’NİZ İLE GİRİŞ YAPTIĞINIZDA, ADINIZ SOYADINIZ DOMAİNİ İLE OLUŞTURULMUŞ KİŞİSEL WEB SİTENİZDE OLAN 9 REKLAM ALANINDA YAYINLANAN REKLAMLAR İÇİN İZLEME BAŞINA KAZANÇ SAĞLARSINIZ.
8. KİŞİSEL WEB SİTENİZ ÜZERİNE GELEN ZİYARETÇİLERİNİZ REKLAMLARA TIKLAYIP YÖNLENDİRİLEN SİTEDE ÜYELİK İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİNDE KAZANÇ SAĞLARSINIZ.
9. KİŞİSEL WEB SİTENİZ ÜZERİNE GELEN ZİYARETÇİLERİNİZ REKLAMLARA TIKLAYIP YÖNLENDİRİLEN SİTEDE SATIŞ İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİNDE KAZANÇ SAĞLARSINIZ.

KAZANC NET’TE KAÇ WEB PAKETİ VARDIR?
KAZANÇ NET PROJESİNDE 1 ADET WEB PAKETİ BULUNMAKTADIR.

KAZANC NET WEB PAKETİNİ NASIL SATIN ALABİLİRİM?
https://www.kazancnet.com/urun/kazanc-web/ LİNKİNE TIKLAYARAK,  İSTER HAVALE, İSTER KREDİ KARTI (1-12 TAKSİT) İMKANI İLE SATIN ALABİLİRSİNİZ.

KAZANC PANELİME NASIL GİRİŞ YAPABİLİRİM ?
KAZANÇ PANELİNİZE  https://panel.kazancnet.com ADRESİNDEN GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ.

BU İŞİ NASIL YAPACAĞIM ?
KAZANC NET PROJESİNE İŞ ORTAĞI OLARAK DAHİL OLDUKTAN SONRA WWW.KAZANCFORUM.COM VE WWW.KAZANCAKADEMİ.COM EĞİTİM PORTALLARIMIZDA SİZE ÖZEL AYRILMIŞ ALANLARIMIZDAN EĞİTİMLERİNİZİ YERİNE GETİRİREK. VE HER AY GRUPLANDIRILMIŞ SALON EĞİTİMLERİMİZE KATILARAK YAPABİLECEKSİNİZ.

BU İŞİ YURT DIŞINDAKİ ARKADAŞLARIMA DA TAVSİYE EDEBİLİRMİYİM?
KAZANC SYSTEM PROJELERİNİN HEPSİNİ VE İLK PROJEMİZ OLAN KAZANC NET PROJEMİZİ YURT DIŞIN’ DA OLAN ARKADAŞLARINIZA TAVSİYE EDEBİLİRSİNİZ. ÜLKEMİZ HARİCİ ÜLKELERDE TAKIM KURABİLİRSİNİZ.
RESMİ ŞİRKET OFİSİMİZ OLMAYAN ÜLKELERDE KURDUĞUNUZ İŞ ORTAĞI TAKIM ÜYELERİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ TİCARET YASALARINA GÖRE İŞLEM GÖRÜRLER VE SWİFT KODU İLE AKTARIM YAPABİLİR, KREDİ KARTLARI İLE DE İŞLEM YAPABİLİRLER.

HER AY YADA HER YIL AKTİFLİK BEDELİ ÖDEYECEKMİYİM?
KAZANC NET PROJESİNE ÖDEME YAPTIĞINIZ TARİHİN 12 AY SONUNDA WWW.KAZANCNET.COM WEB SİTEMİZ ÜZERİNDE BULUNAN RESMİ RAKAMLAR ÜZERİNDEN ÖDEME GERÇEKLEŞTİRECEKSİNİZ. KAZANC NET WEB PAKETİNİZİN SÜRESİ 12 AYDIR.

YILLIK ÜCRET ÖDEMEZSEM NE OLUR?
KAZANC NET WEB PAKETİNİZİ YENİLEMEDİĞİNİZDE;
15 GÜN İÇERİSİNDE ADINIZ VE SOYADINIZA OLUŞAN DOMAİNİNİZ SİLİNİR.
WEB HOSTİNGİNİZ YEDEKLENEREK SİLİNİR.
ARAMA MOTORU OPTİMİZASYON AYARLARINIZ SIFIRLANIR.
SABİT KAZANCINIZ SONA ERER.
TAKIMINIZ VAR İSE TAKIMINIZ BİR ÜST SPONSORUNUZA GELİRLERİ İLE BİRLİKTE DEVİR OLUR VE HİÇBİR HAK TALEP EDEMEZSİNİZ.

İŞ ORTAKLIĞI YADA BAYİLİĞİMİ DEVREBİLİRMİYİM?
KAZANC SYSTEM PROJELERİNİN HER HANGİ BİRİNİ YADA SADECE KAZANC NET PROJESİNDE BULUNAN İŞ ORTAKLIĞI YADA BAYİLİK LİSANSINIZI, ŞİRKETİMİZ BİLGİSİ DAHİLİNDE DEVİR EDEBİLİRSİNİZ.
ŞİRKETİMİZ DEVİR İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİNİZ KİŞİ YADA TÜZEL KİŞİLİK İLE BİRLİKTE YENİ SÖZLEŞME İMZA ALTINA ALIR. SİZİN SÖZLEŞMENİZİ VE HAKLARINIZI FESİH EDER.
ŞİRKETİMİZ İZNİ YADA BİLGİSİ DIŞINDA DEVİR İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİNİZ TAKDİR DE İŞ ORTAKLIĞI YADA BAYİLİK LİSANSINIZ TEK TARAFLI OLARAK FESİH EDİLİR VE HİÇBİR HAK TALEP EDEMEZSİNİZ.

MİRAS HAKKIM VARMI?
KAZANÇ NET PROJESİNDE İŞ ORTAĞIMIZ YADA BAYİMİZ İKEN VEFAT ETMENİZ DURUMUNDA ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE ÇALIŞAN AVUKATLARIMIZ VARİSLERİNİZ İLE İRTİBATA GEÇER. VARİSLERİNİZİN RED ETMEMESİ DURUMUNDA YENİ SÖZLEŞME İMZALANIR VE HAKLARINIZ YASAL VARİSLERİNİZE DEVİR OLUR.

EMEKLİLİK VARMI?
KAZANC NET PROJESİNDE 12 AY SONUNDA SÖZLEŞMENİZİ YENİLEDİĞİNİZ SÜRECE BİREYSEL VE TAKIM GELİRİNİZ DEVAM EDER. BUDA SİZİN GELİRİNİZİN DEVAM EDECEĞİNİ GÖSTERMEKTEDİR.

EĞİTİMLERİNİZ ÜCRETLİMİ?
KAZANC AKADEMİ’NİN GERÇEKLEŞTİRDİĞİ İNTERNET EĞİTİMLERİ ÜCRETSİZ’ DİR.
KAZANC AKADEMİ’NİN GERÇEKLEŞTİRDİĞİ MERKEZ YADA ŞEHİR LANSMANLARI,SEMİNERLERİ VE SALON EĞİTİMLERİ ÜCRETLİ OLACAKTIR.

PİRİM VE HAK EDİŞLERİMİZİ NASIL ALACAĞIZ?
WWW.KAZANCNET.COM ÜZERİNDEN KAZANCPANELİNİZE GİRİŞ YAPTIĞINIZDA SİZE AİT BÖLÜMDEKİ BANKA FİNANS BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEDİĞİNİZDE (BANKA İBAN BİLGİLERİNİ GİRDİĞİNİZDE) 15 TLC’YE ULAŞAN GELİRİNİZDE ÖDEME İSTEĞİNDE BULUNDUĞUNUZDA OTOMATİK OLARAK BELİRTTİĞİNİZ BANKA HESABINA 1 İLA 7 GÜN İÇERİSİNDE MUHASEBE DEPARTMANIMIZ TARAFINDAN YATIRILIR.

K.D.V. VE STOPAJ KESİNTİSİ VARMI?
%20 STOPAJ (GELİR VERGİSİ) KESİNTİSİ GERÇEKLEŞTİRİLİR. KDV EXTRA OLARAK KESİNTİ SAĞLANMAZ.

TLC NEDİR?
TÜRK LİRASI COİN (TLC) KAZANC SYSTEM PROJELERİ İÇİN BELİRLEDİĞİMİZ KENDİ DİJİTAL PARA BİRİMİMİZE VERDİĞİMİZ ADDIR. HERHANGİ BİR ÖDEME ALT YAPISI İÇİN GEÇERLİLİĞİ BULUNMAMAKTADIR.

TLC YÜKSELİR YADA DÜŞERMİ ?
KAZANC NET PROJESİNDE BULUNAN TOPLAM İŞ ORTAĞIMIZA BELİRLEDİĞİMİZ SABİT GELİRİN ORANTILI VE SÜREKLİ OLARAK DAĞITIMINI SAĞLAMAK AMACI İLE GELİŞTİRDİĞİMİZ BİR SİSTEM OLDUĞUNDAN DÜŞÜŞ VE YÜKSELİŞ OLACAKTIR.
ÖRNEĞİN: KAZANC NET PROJESİNDE 1.000 İŞ ORTAĞIMIZ ÇALIŞIRKEN TLC 1 TL OLABİLİR. AMA 10.000 İŞ ORTAĞIMIZ ÇALIŞIRKEN TLC 3 TL’YE ÇIKABİLİR.
BURADA Kİ ORANTI SİSTEMDE BULUNAN İŞ ORTAĞI SAYISI VE KOBİ REKLAM GELİRİ İLE DOĞRU ORANTILIDIR.